Stelma Parenteel en Kwartierstaat Bauke Stelma » Johanna Hinderika Bron (1917-2010)

Persoonlijke gegevens Johanna Hinderika Bron 

Bron 1

Gezin van Johanna Hinderika Bron

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Hinderika Bron?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Hinderika Bron

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johanna Hinderika Bron

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Hinderika Bron

Johanna Hinderika Bron
1917-2010

Johanna Hinderika Bron


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van Gent Web Site, Occo van Gent, Johanna Hinderika van Gent, 29 november 2016
      Added via an Instant Discovery™

      MyHeritage family tree

      Family site: van Gent Web Site

      Family tree: 129711871-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1917 lag tussen 4,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 5,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
      • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 29 juli 2010 lag tussen 13,8 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 27 april » Voetballer Mark de Vries van Cambuur Leeuwarden wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2009/10.
      • 22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
      • 2 juli » In Epcot wordt de attractie Captain EO heropend.
      • 14 oktober » In Chili worden de 33 mijnwerkers die ondergronds opgesloten raakten op 5 augustus bij het mijnongeval in Copiapó in iets meer dan 22 uur allemaal gered.
      • 11 november » President Hugo Chávez van Venezuela promoveert generaal Henry Rangel tot hoogste commandant binnen het leger. De Verenigde Staten beschouwen Rangel als een van de belangrijkste steunpilaren van drugssmokkel door de Colombiaanse guerrillabeweging FARC.
      • 12 december » De Amsterdamse burgemeester Eberhard van der Laan maakt bekend dat op kinderdagverblijven Het Hofnarretje en Jenno's Knuffelparadijs vele kinderen het slachtoffer zijn geworden van seksueel misbruik.
    • De temperatuur op 4 augustus 2010 lag tussen 13,9 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » President Hugo Chávez van Venezuela sluit contracten voor de ontginning van olievelden met het Amerikaanse bedrijf Chevron en met de Spaanse onderneming Repsol. De overeenkomsten leveren de schatkist van Venezuela tientallen miljoenen dollars op.
      • 7 mei » Chili wordt lid van de OESO.
      • 21 september » Premier Omar Abdirashid Ali Sharmarke van Somalië treedt af wegens een conflict met president Sharif Sheikh Ahmed, onder meer over de strijd tegen de islamistische Al-Shabaab-rebellen.
      • 31 oktober » In Ivoorkust worden presidentsverkiezingen gehouden. Geen van de kandidaten behaalt een meerderheid, waardoor op 28 november 2010 een tweede ronde gehouden wordt.
      • 3 november » Plopsa maakt bekend het Duitse Holiday Park over te zullen nemen.
      • 15 november » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Fortaleza FC.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bron

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bron.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bron.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bron (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bauke Stelma, "Stelma Parenteel en Kwartierstaat Bauke Stelma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stelma-parenteel/I500635.php : benaderd 24 februari 2026), "Johanna Hinderika Bron (1917-2010)".