Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Martinus Antonius Valoes (1871-1950)

Persoonlijke gegevens Martinus Antonius Valoes 

  • Hij is geboren op 1 april 1871 in Weert, Limburg, Nederland.Bron 1
    Historisch Centrum Limburg, BS Geboorte
    Burgerlijke Stand in Limburg, Weert, archief 12.125, inventarisnummer 27, 3 april 1871
    aktenummer 52
  • Registratie van geboorte op 3 april 1871.Bron 2
  • Beroep: Werkman.
  • Woonachtig vanaf 1 april 1871: Maasstraat, Weert, Limburg, Nederland.
    Geboren
  • Hij is overleden op 29 april 1950 in Weert, Limburg, Nederland, hij was toen 79 jaar oud.Bron 1
    Historisch Centrum Limburg, BS Overlijden
    Burgerlijke Stand in Limburg, Weert, archief 12.130, inventarisnummer 3060, 1 mei 1950
    aktenummer 77
  • Registratie van overlijden op 1 mei 1950.Bron 3
  • Een kind van Petrus Joannes Valoes en Maria Catharina van Kimmenade
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 september 2025.

Gezin van Martinus Antonius Valoes

Hij is getrouwd met Petronella Elisabeth Mertens.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1906 te Weert, Limburg, Nederland, hij was toen 35 jaar oud.Bron 1

Historisch Centrum Limburg, BS Huwelijk
Burgerlijke Stand in Limburg, Weert, archief 12.125, inventarisnummer 74, 21 april 1906
aktenummer 13

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Antonius Valoes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Antonius Valoes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Antonius Valoes

Martinus Antonius Valoes
1871-1950

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Overlijdensakte

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 april 1871 lag rond de 6,8 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • De temperatuur op 21 april 1906 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    • De temperatuur op 29 april 1950 lag tussen 4,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
      • 28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
      • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
      • 16 september » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Gunnilse IS.
      • 9 december » Harry Gold wordt tot dertig jaar cel veroordeeld wegens het voor de Sovjet-Unie ontvreemden van geheime informatie over Amerikaanse atoomwapens.
      • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Valoes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Valoes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Valoes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Valoes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I7010.php : benaderd 7 maart 2026), "Martinus Antonius Valoes (1871-1950)".