Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Gerardus Blei (1872-1875)

Persoonlijke gegevens Gerardus Blei 

  • Hij is geboren op 15 februari 1872 in Zwollerkerspel (Zwolle), Overijssel, Nederland.Bron 1
    Collectie Overijssel locatie Zwolle, BS Geboorte
    Burgerlijke Stand in Overijssel, Zwollerkerspel, archief 0123, inventarisnummer 15373, 15-02-1872
    Registers van geboorten, Zwollerkerspel
    aktenummer 22

    Gerardus Blei is geboren aan boord van een schip liggende in de IJssel nabij Zwollerkerspel.
    De ouders wonen te Zwartsluis.
  • Registratie van geboorte op 15 februari 1872.Bron 2
  • Woonachtig tot 29 september 1875: wijk 2, nr 213, Zwartsluis, Overijssel, Nederland.
    Overlijden
  • Hij is overleden op 29 september 1875 in Zwartsluis, Overijssel, Nederland, hij was toen 3 jaar oud.Bron 1
    Collectie Overijssel locatie Zwolle te Zwolle, BS Overlijden
    Burgerlijke Stand in Overijssel, Zwartsluis, archief 0123, inventarisnummer 14394, 29-09-1875
    Registers van overlijden, Zwartsluis
    aktenummer 92
  • Registratie van overlijden op 29 september 1875.Bron 3
  • Een kind van Tiesse Blei en Geertruida Steenbergen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 februari 2025.

Gezin van Gerardus Blei

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Blei?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Blei

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Blei

Tiesse Blei
1833-1877

Gerardus Blei
1872-1875


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Overlijdensakte

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1872 lag rond de 5,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
      • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
      • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
      • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
      • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
    • De temperatuur op 29 september 1875 lag rond de 14,7 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blei

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blei.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blei.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blei (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I5857.php : benaderd 1 januari 2026), "Gerardus Blei (1872-1875)".