Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Niet publiceren

Persoonlijke gegevens Niet publiceren 


Gezin van Niet publiceren

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1946 te Apeldoorn, Gelderland, Nederland.Bron 1

Huwelijksdatum: 03-10-1946
Akteplaats: Apeldoorn
Bruidegom: Hendrik Steenbergen
Vader bruidegom: Gerrit Steenbergen
Moeder bruidegom: Berendina Geertruida Julia Caesarina van Dijk
Bruid: Jantje Roest
Vader bruid: Theodorus Franciscus Roest
Moeder bruid: Johanna Martha Rozendal
Aktesoort: Huwelijksakte
Toegangsnummer: 0207A Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1903-1980
Inventarisnummer: 31188
Aktenummer: 871

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niet publiceren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niet publiceren


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1946 lag tussen 11,9 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 14,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
      • 16 maart » De IJzertoren wordt bij een dynamiet-aanslag verwoest.
      • 16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
      • 1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
      • 21 mei » De KLM begint als eerste luchtvaartmaatschappij op het Europese vasteland een luchtdienst op New York.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.

    Over de familienaam Niet publiceren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I5314.php : benaderd 15 februari 2026), "Niet publiceren".