Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Emma Wilhelmina Steenbergen (1886-1966)

Persoonlijke gegevens Emma Wilhelmina Steenbergen 

  • Zij is geboren op 2 augustus 1886 in Heusden, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1
    Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Geboorte
    Deel: 4295, Periode: 1886, Heusden, archieftoegang 50, inventarisnummer 4295, 3 augustus 1886
    Geboorteregister Heusden 1886
    aktenummer 39
  • Registratie van geboorte op 3 augustus 1886.Bron 2
  • Woonachtig vanaf 2 augustus 1886: Waterpoort, wijk N, 154, Heusden, Noord-Brabant, Nederland.
    Geboren
  • Zij is overleden op 14 september 1966 in Culemborg, Gelderland, Nederland, zij was toen 80 jaar oud.Bron 1
    Gelders Archief te Arnhem, BS Overlijden
    Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1903-1980
    Culemborg, archief 0207A, inventarisnummer 21547, 15-09-1966
    Culemborg, Overlijdensregister
    aktenummer 138
  • Registratie van overlijden op 15 september 1966.Bron 3
  • Een kind van Jan Steenbergen en Jacomijntje Smits
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2024.

Gezin van Emma Wilhelmina Steenbergen

Zij is getrouwd met Teunis Schippers.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1915 te Heusden, Noord-Brabant, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Huwelijk
Bron: boek, Deel: 1661, Periode: 1915, Heusden, archieftoegang 550, inventarisnummer 1661, 8 juli 1915
Huwelijksregister Heusden 1915
aktenummer 7

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Emma Wilhelmina Steenbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Emma Wilhelmina Steenbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Emma Wilhelmina Steenbergen

Emma Wilhelmina Steenbergen
1886-1966

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Overlijdensakte

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1886 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 8 juli 1915 lag tussen 12,4 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 12,9 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 25 november » Albert Einstein presenteert zijn algemene relativiteitstheorie in het paper The field equations of gravitation.
    • De temperatuur op 14 september 1966 lag tussen 11,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (27%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 14 februari » De laatste interlokale tram van Nederland tussen Hellevoetsluis en Spijkenisse is door de directie van de Rotterdamsche Tramweg Maatschappij opgeheven.
      • 10 maart » Prinses Beatrix en Claus von Amsberg treden te Amsterdam in het huwelijk.
      • 7 september » De Schipholtunnel wordt opengesteld.
      • 6 oktober » Lsd wordt illegaal verklaard in de VS.
      • 8 december » De Griekse veerboot Heraklion zinkt in de Egeïsche Zee waarbij 220 mensen omkomen.
      • 13 december » Ten zuidoosten van Amsterdam wordt de eerste paal voor een nieuwe wijk geslagen: de Bijlmermeer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Steenbergen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I4808.php : benaderd 1 januari 2026), "Emma Wilhelmina Steenbergen (1886-1966)".