Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Jantina Bennink (1907-1929)

Persoonlijke gegevens Jantina Bennink 

  • Zij is geboren op 9 mei 1907 in De Wijk, Drenthe, Nederland.Bron 1
    Geboorteregister De Wijk 1907, archiefnummer 0165.031, inventarisnummer 1907
    Gemeente: De Wijk
    Periode: 1907
    Aktenummer: 21
  • Registratie van geboorte op 10 mei 1907.Bron 2
  • Beroep: Dienstbode.
  • Woonachtig tot 4 maart 1929: Bleekerstraat, Zwolle, Overijssel, Nederland.
    Overlijden
  • Zij is overleden op 4 maart 1929 in Zwolle, Overijssel, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1
    Collectie Overijssel, BS Overlijden
    Zwolle, registers van overlijdens, Zwolle, archief 123, inventarisnummer 15322, 5 maart 1929
    aktenummer 107

    Overlijdensregister De Wijk 1929, archiefnummer 0167.031, inventarisnummer 1929
    Gemeente: De Wijk
    Periode: 1929
    Aktenummer: 11

    Jantina Bennink is overleden in Zwolle en woonde te Zuidwolde.
  • Registratie van overlijden op 11 maart 1929.Bron 3
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 juni 2024.

Gezin van Jantina Bennink

Zij is getrouwd met Niet publiceren.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1927 te De Wijk, Drenthe, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Huwelijksregister De Wijk 1927, archiefnummer 0166.031, inventarisnummer 1927
Gemeente: De Wijk
Periode: 1927
Aktenummer: 23

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantina Bennink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Overlijdensakte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1907 lag tussen 6,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
  • De temperatuur op 4 maart 1929 lag tussen -3,2 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bennink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bennink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bennink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bennink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I4505.php : benaderd 2 januari 2026), "Jantina Bennink (1907-1929)".