Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Dirken N.N.

Persoonlijke gegevens Dirken N.N. 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 mei 2020.

Gezin van Dirken N.N.

Zij is getrouwd met Jan van Iterson.

Zij zijn getrouwd rond 1648 te Gellicum, Gelderland, Nederland.


Kind(eren):

  1. Andries van Iterson  1691-1751 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirken N.N.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirken N.N.

Dirken N.N.

± 1648

Jan van Iterson
± 1654-± 1691


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam N.N.

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam N.N..
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over N.N..
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam N.N. (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I2910.php : benaderd 29 december 2025), "Dirken N.N.".