15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
Trouwdag 3 september 1919
De temperatuur op 3 september 1919 lag tussen 9,8 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
Dag van overlijden 30 oktober 1965
De temperatuur op 30 oktober 1965 lag tussen 6,0 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I2432.php : benaderd 16 februari 2026), "Frederik George Kist (1898-1965)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.