Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Nicolaas Raap (1906-1906)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Raap 


Gezin van Nicolaas Raap

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Raap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Raap

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Raap

Klaas Raap
1864-1941
Maartje Klerk
1862-1935

Nicolaas Raap
1906-1906


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. Overlijdensakte

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 juni 1906 lag tussen 13,3 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
      • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • De temperatuur op 4 oktober 1906 lag tussen 10,7 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
      • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1904 » Peter Lorre, Hongaars-Amerikaans filmacteur († 1964)
    • 1906 » Stefan Andres, Duits schrijver († 1970)
    • 1908 » Salvador Allende, Chileens politicus († 1973)
    • 1909 » Dries van Kuijk, Nederlands manager van Elvis Presley († 1997)
    • 1911 » Babe Zaharias, Amerikaans golfspeelster en atlete († 1956)
    • 1913 » Aimé Césaire, Frans-Martinikaans dichter, toneelschrijver, essayist en politicus († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Raap

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Raap.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Raap.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Raap (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I1888.php : benaderd 22 februari 2026), "Nicolaas Raap (1906-1906)".