Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Teuntje Goverts de VOS (1722-± 1802)

Persoonlijke gegevens Teuntje Goverts de VOS 


Gezin van Teuntje Goverts de VOS

Zij is getrouwd met Michiel KAART.

Zij zijn op 11 november 1740 te City Hall Amsterdam, Noord Holland, Netherlands 1012 in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1740 te City Hall Amsterdam, Noord Holland, Netherlands 1012, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Machiel KAART  1742-< 1749
  2. Regina KAART  1743-± 1803
  3. Catharina KAART  1745-????
  4. Mariea KAART  1747-1819 
  5. Michiel KAART  1749-1826
  6. Teuntje KAART  1757-± 1802
  7. Johannes KAART  1761-1819

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teuntje Goverts de VOS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teuntje Goverts de VOS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teuntje Goverts de VOS

Hans Jurgen SLAUCH
± 1653-± 1690
Josijntie Pieters
± 1655-± 1727
Govert Tunisz de VOS
± 1680-± 1747

Teuntje Goverts de VOS
1722-± 1802

1740

Michiel KAART
± 1712-± 1769

Machiel KAART
1742-< 1749
Regina KAART
1743-± 1803
Mariea KAART
1747-1819
Michiel KAART
1749-1826
Teuntje KAART
1757-± 1802

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 november 1740 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
    • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
      • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
      • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
      • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.
    • De temperatuur op 22 januari 1802 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1802: Bron: Wikipedia
      • 25 maart » Sluiting van de Vrede van Amiens tussen Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 27 maart » De Vrede van Amiens maakt een einde aan de oorlog tussen Groot-Brittannië en de Franse republiek die begonnen was met de Franse oorlogsverklaring van 1793.
      • 9 augustus » Paus Pius VII creëert één nieuwe kardinaal.

    Over de familienaam De VOS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De VOS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De VOS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De VOS (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I624.php : benaderd 11 januari 2026), "Teuntje Goverts de VOS (1722-± 1802)".