Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Cecil Kevin SMITH (1923-2005)

Persoonlijke gegevens Cecil Kevin SMITH 

Bron 1

Gezin van Cecil Kevin SMITH

(1) Hij is getrouwd met Dorothy Enid EDWARDS.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1940 te Gundagai, NSW, Australia 2722, hij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 21 mei 1953 te Kingswood, NSW, Australia 2747.


(2) Hij is getrouwd met Daphne May SOUTHWELL.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1956 te of Melbourne, Victoria, Australia, hij was toen 32 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cecil Kevin SMITH?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cecil Kevin SMITH

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cecil Kevin SMITH

Walter SMITH
1903-1976

Cecil Kevin SMITH
1923-2005

(1) 1940
(2) 1956

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenealogieOnline Family Tree Index, via https://www.myheritage.com/research/reco...

      View the original record on GenealogieOnline website !

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 januari 1923 lag tussen 2,1 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • De temperatuur op 21 december 1940 lag tussen -7,3 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -5,3 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 29 februari » De film Gone with the Wind wint acht Oscars.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
      • 25 juni » De Nederlandse onderzeeboot O 13 keert niet terug van een patrouille op de Noordzee en wordt officieel als vermist beschouwd.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
    • De temperatuur op 27 april 2005 lag tussen 8,1 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 9,3 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 6 april » In de Amsterdam ArenA houdt Nederland de grootste rampenoefening ooit.
      • 6 juli » De Olympische Spelen van 2012 worden toegewezen aan Londen.
      • 10 september » Jelena Isinbajeva (Rusland) en Kenenisa Bekele (Ethiopië) worden door de IAAF uitgeroepen tot de atleten van 2005.
      • 11 oktober » In Liberia vinden de eerste vrije verkiezingen sinds 1997 plaats.
      • 11 oktober » Microsoft schikt de zaak rondom de mediaspelers met concurrent RealNetworks door een bedrag van 761 miljoen dollar te betalen.
      • 25 november » De Noord-Ierse voetballegende George Best overlijdt in een Londense kliniek op 59-jarige leeftijd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SMITH

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SMITH.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SMITH.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SMITH (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I5370.php : benaderd 9 maart 2026), "Cecil Kevin SMITH (1923-2005)".