Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Teunis HEIKAMP (1900-1985)

Persoonlijke gegevens Teunis HEIKAMP 


Gezin van Teunis HEIKAMP

Hij is getrouwd met Angeniettje WISSELO.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1926 te Ede, Gelderland, NL 6711, hij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis HEIKAMP?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis HEIKAMP

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis HEIKAMP

Maria BEEKMAN
1853-1890

Teunis HEIKAMP
1900-1985

1926

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 november 1900 lag rond de 2,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 26 augustus » Roeiers François Brandt en Roelof Klein winnen het eerste Nederlandse olympisch goud.
      • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
    • De temperatuur op 20 november 1926 lag tussen 5,2 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
      • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • De temperatuur op 25 januari 1985 lag tussen 1,5 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 17 april » Omroepstaking in Nederland: geen radio- en tv-uitzendingen.
      • 29 mei » In het Heizelstadion te Brussel komen 39 voetbalfans om het leven en raken honderden gewond voorafgaand aan de Europa Cup I-finale tussen Liverpool FC en Juventus FC.
      • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
      • 19 september » Mexico-Stad wordt getroffen door een aardbeving met de kracht van 8,1 op de schaal van Richter. Zelfs de modernste gebouwen worden verwoest.
      • 10 oktober » Een F-14 gevechtsvliegtuig onderschept een Egyptisch vliegtuig met de kapers van de Achille Lauro aan boord. Het vliegtuig wordt gedwongen te landen op Sicilië en de kapers worden gearresteerd.
      • 18 november » De strip Casper en Hobbes, origineel Calvin & Hobbes, verschijnt voor het eerst in een krant.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1896 » Lev Vygotski, Russisch filosoof, psycholoog en kunstenaar († 1934)
    • 1900 » Hennie Schouten, Nederlands organist en muziektheoreticus († 1970)
    • 1900 » Hildegard Michaelis, Duitse, maar in Nederland werkzame textielkunstenares en oprichtster van drie benedictijner kloosters († 1982)
    • 1901 » Lee Strasberg, Oostenrijks-Amerikaans acteur en leraar († 1982)
    • 1901 » Raymond Chevreuille, Belgisch componist († 1976)
    • 1903 » Wim Anderiesen, Nederlands voetballer († 1944)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HEIKAMP

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HEIKAMP.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HEIKAMP.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HEIKAMP (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I501787.php : benaderd 16 januari 2026), "Teunis HEIKAMP (1900-1985)".