De temperatuur op 15 juni 1932 lag tussen 13,0 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Dag van overlijden 19 juni 2017
De temperatuur op 19 juni 2017 lag tussen 13,7 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 23,6 °C. Er was 15,2 uur zonneschijn (91%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
1 januari » António Guterres wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties, hij volgt Ban Ki-moon op.
7 januari » Op de ijsbaan Thialf worden de eerste Europese schaatskampioenschappen sprint georganiseerd. Schaatser Kai Verbij wint bij de mannen.
8 januari » Sven Kramer is voor de negende keer Europees Kampioen allround schaatsen geworden. Jan Blokhuijsen pakt in Thialf het zilver. Bart Swings verovert het brons.
6 juni » Peter Bosz vertrekt bij AFC Ajax en wordt de nieuwe hoofdtrainer bij Borussia Dortmund.
2 augustus » Mircea Lucescu volgt Fatih Terim als bondscoach van het Turks voetbalelftal.
10 december » Voetbaltrainers Peter Bosz bij Borussia Dortmund en Albert Stuivenberg bij Racing Genk zijn ontslagen bij hun club.
Dag van begraven 23 juni 2017
De temperatuur op 23 juni 2017 lag tussen 16,8 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (41%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
31 maart » In het Belgische Zevekote werd het rampenplan afgekondigd en het gehele dorp ontruimd nadat er een gifwolk ontstond door een lek in een opslagtank met salpeterzuur op het terrein van een mestverwerkend bedrijf.
1 mei » President Nicolás Maduro van Venezuela wil met behulp van een door hem bijeengeroepen volksvergadering een nieuwe grondwet opstellen, bedoeld om de economische crisis in zijn land het hoofd te bieden.
19 juni » De Colombiaanse krant El Tiempo maakt bekend dat presentator Derk Bolt samen met zijn camaraman Eugenio Follender op 17 juni zou zijn ontvoerd door de linkse guerrillabeweging ELN. Zij waren opnames aan het maken voor het televisieprogramma Spoorloos.
29 juli » In het noordoosten van Nigeria kost een bomaanslag van de islamitische terreurbeweging Boko Haram het leven van veertien mensen. Tientallen raken gewond.
1 oktober » Bij een Schietpartij in Las Vegas komen 58 mensen om.
12 oktober » Het wassen beeld van vlogger Enzo Knol wordt onthuld in Madame Tussauds Amsterdam. Hij is de eerste Nederlandse vlogger die een wassen beeld krijgt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I501672.php : benaderd 8 maart 2026), "Maria Elisabeth FASSOTTE (1932-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.