Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Piet BRUINSMA (1931-2016)

Persoonlijke gegevens Piet BRUINSMA 


Gezin van Piet BRUINSMA

Hij is getrouwd met Clara Adriana KRES.

Zij zijn getrouwd op 8 januari 1955 te Kurranulla, Sutherland, NSW, Australia 2230, hij was toen 23 jaar oud.

Marriage Rego # 6659 - 1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Piet BRUINSMA?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Piet BRUINSMA

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Piet BRUINSMA

Piet BRUINSMA
1931-2016

1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 februari 1931 lag tussen -1,3 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 8 januari 1955 lag tussen -5,0 °C en -3,2 °C en was gemiddeld -4,0 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
    • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 29 mei » Eerste file in Nederland.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
  • De temperatuur op 25 mei 2016 lag tussen 7,7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 9 april » De laatste tv-aflevering van Campinglife is uitgezonden. Het programma met presentator Sander Janson was vanaf 2001 op de buis.
    • 26 april » Ambtenaren in Venezuela werken nog maar twee dagen per week, op maandag en dinsdag, zo maakt de socialistische regering bekend. De maatregel is een gevolg van de enorme energiecrisis waar het Zuid-Amerikaanse land mee kampt.
    • 1 juni » Bij de ontploffing van een autobom bij een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu komen minstens twintig mensen om het leven, onder wie twee parlementsleden.
    • 12 juni » Zeker 50 mensen komen om bij een schietpartij in een homoclub in Orlando.
    • 31 oktober » Opening van Legoland Dubailand.
    • 16 december » In verschillende steden in Venezuela breken rellen uit. De bevolking is aan het plunderen geslagen bij gebrek aan geld om de boodschappen mee te betalen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BRUINSMA

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BRUINSMA.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BRUINSMA.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BRUINSMA (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I501552.php : benaderd 5 februari 2026), "Piet BRUINSMA (1931-2016)".