De temperatuur op 26 oktober 1948 lag tussen -0,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
30 januari » De Indiase pacifist en leider Mahatma Gandhi wordt vermoord door een hindoe-extremist.
14 maart » Bernd Stange, Oost-Duits voetballer en voetbalcoach
16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
1 december » Piet Roozenburg wordt wereldkampioen dammen.
9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.
Trouwdag 19 maart 1966
De temperatuur op 19 maart 1966 lag tussen -0,1 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
4 maart » Een uitspraak van John Lennon, "We (The Beatles) are more popular than Jesus", doet later veel stof opwaaien in de VS.
10 maart » Prinses Beatrix en Claus von Amsberg treden te Amsterdam in het huwelijk.
19 juli » Zanger Frank Sinatra trouwt met actrice Mia Farrow.
26 augustus » De People’s Liberation Army of Namibia (PLAN) lanceert de eerste aanval op bezetter Zuid-Afrika bij het trainingskamp Omugulugwombashe. Daarmee begint de onafhankelijkheidsoorlog in Namibië.
4 oktober » Basutoland wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk Lesotho.
7 december » Ajax speelt in de mist tegen Liverpool, en wint met 5-1.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I501011.php : benaderd 20 januari 2026), "Anna Catharina PANNEKOEK (1948-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.