Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Hillegonda VERMEER (1919-2010)

Persoonlijke gegevens Hillegonda VERMEER 


Gezin van Hillegonda VERMEER

Zij is getrouwd met Christiaan VIJZELAAR.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1941 te Haarlem, NH, Netherlands 2011, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillegonda VERMEER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillegonda VERMEER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegonda VERMEER

Abram VERMEER
1893-1968

Hillegonda VERMEER
1919-2010

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1919 lag tussen 10,7 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
      • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
      • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 5 maart 1941 lag tussen 0,8 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
      • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
      • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
      • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
      • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
      • 26 november » De Verenigde Staten overhandigen Japan het Hull-ultimatum.
    • De temperatuur op 30 mei 2010 lag tussen 9,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 11,2 mm neerslag gedurende 9,0 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Chili wordt opgeschrikt door een aardbeving met een magnitude van 8,8. Het epicentrum ligt op ongeveer 115km van Concepción.
      • 28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
      • 15 mei » KAA Gent wint de beker van België door in de finale Cercle Brugge te verslaan met 3-0.
      • 30 mei » De Italiaanse wielrenner Ivan Basso wint de Ronde van Italië.
      • 11 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal speelt gastland Zuid-Afrika in Johannesburg met 1-1 gelijk tegen Mexico.
      • 29 december » Een rechtbank in Angola veroordeelt een man tot 24 jaar cel in verband met de aanval op de spelersbus van het nationaal voetbalteam van Togo begin 2010.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Ephraim Katzir (93), Israëlisch biofysicus, politicus en president
    • 2009 » Luis Cabral (78), Guinee-Bissaus politicus
    • 2009 » Don Edmonds (±72), Amerikaans filmregisseur en -producent
    • 2009 » Václav Mareš (68), Tsjechisch acteur
    • 2010 » Hans van Swol (95), Nederlands tennisser, rugbyspeler en arts
    • 2010 » Joeri Tsjesnokov (77), Russisch volleyballer

    Over de familienaam VERMEER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VERMEER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VERMEER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VERMEER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I500806.php : benaderd 9 februari 2026), "Hillegonda VERMEER (1919-2010)".