Steenbergen - Dutch Australian - Lineages » Henry Souter MURRAY (1871-????)

Persoonlijke gegevens Henry Souter MURRAY 


Gezin van Henry Souter MURRAY

Hij is getrouwd met Harriet Caroline Brooke GREIG.

Zij zijn getrouwd op 25 december 1892 te Aintree, Sefton, Merseyside, Lancashire, England, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Isabella N. MURRAY  ± 1893-????
  2. Elizabeth Margaret MURRAY  ± 1894-1925 
  3. John McG. MURRAY  ± 1897-????
  4. George Greig MURRAY  ± 1899-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henry Souter MURRAY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henry Souter MURRAY

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henry Souter MURRAY

John MURRAY
± 1802-< 1841
Isabel SHAND
1804-> 1871
Robert NICHOL
1804-< 1871
Sarah CLAPPERTON
1808-> 1881
John MURRAY
± 1840-> 1901
Isabella NICHOL
1841-> 1901

Henry Souter MURRAY
1871-????

1892
Isabella N. MURRAY
± 1893-????
John McG. MURRAY
± 1897-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 januari 1871 lag rond de -1,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
      • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • De temperatuur op 25 december 1892 lag rond de -8,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam MURRAY

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MURRAY.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MURRAY.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MURRAY (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    DJ Steenbergen, "Steenbergen - Dutch Australian - Lineages", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-lineages/I21490.php : benaderd 26 januari 2026), "Henry Souter MURRAY (1871-????)".