Stamboom Stapel » Leentje KRANSSE Gdr (1884-1941)

Persoonlijke gegevens Leentje KRANSSE Gdr 


Gezin van Leentje KRANSSE Gdr


Notities over Leentje KRANSSE Gdr

KRANSJE. Birthdate might be February 15, 1884 (see earlier possible

sister). Death date separately confirmed as hers makes the existence


of the earlier sister less likely.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje KRANSSE Gdr?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje KRANSSE Gdr

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje KRANSSE

Lena den BOER
1823-1849
Cornelis HOLLANDER
± 1820-????

Leentje KRANSSE
1884-1941


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 februari 1941 lag tussen -2,6 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
      • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
      • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
      • 23 oktober » Tweede Wereldoorlog: Georgi Zjoekov neemt de leiding op zich van het Rode Leger en probeert te voorkomen dat Duitse troepen verder Rusland intrekken.
      • 9 december » Het Verenigd Koninkrijk en het Gemenebest van Naties verklaren de oorlog aan Japan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KRANSSE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam KRANSSE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over KRANSSE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam KRANSSE (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Stapel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Stapel, "Stamboom Stapel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stapel-stamboom/I5095.php : benaderd 15 maart 2026), "Leentje KRANSSE Gdr (1884-1941)".