Stamboom Dirk Beerta » Swaantjen Berents (1686-????)

Persoonlijke gegevens Swaantjen Berents 


Gezin van Swaantjen Berents

Zij is getrouwd met Otto Freriks.

Huwelijkscontract 07-12-1708 Nieuw-Beerta
Otto Freriks en Swaantje Berents
Brg: geen vrienden te lande beschikbaar.
Br: Berent Amels en Wubke Hindriks als vader en moeder en Geert Jans en Grietje Berents als zwager en zuster.
Getuigen Reint Ebels en Geert Deekens.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 30 december 1708 te Nieuw-Beerta, Groningen, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

(Akte)datum: 30-12-1708
Plaats: Kerkelijke gemeente Nieuw-Beerta
Soort akte: huwelijk
Bruidegom: Otto Freriks
Diversen: van Nieuw Beerta
Bruid: Swaantjen Beerens
Diversen: van Nieuw Beerta

Kind(eren):

  1. Antje Ottes  ± 1710-1742 
  2. Wupke Ottes  1713-???? 
  3. Tratie Ottes  1715-????
  4. Geeske Ottes  1719-????
  5. Frerik Ottes  1722-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Swaantjen Berents?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Swaantjen Berents

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Swaantjen Berents

Swaantjen Berents
1686-????

1708

Otto Freriks
± 1676-????

Antje Ottes
± 1710-1742
Wupke Ottes
1713-????
Tratie Ottes
1715-????
Geeske Ottes
1719-????
Frerik Ottes
1722-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

Over de familienaam Berents

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Berents.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Berents.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Berents (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I7596.php : benaderd 23 januari 2026), "Swaantjen Berents (1686-????)".