Stamboom Dirk Beerta » Ebele Edzekens (± 1540-± 1592)

Persoonlijke gegevens Ebele Edzekens 


Gezin van Ebele Edzekens

Hij is getrouwd met Wija Eppens.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1562 te Zuidbroek, Groningen, Nederland.


Kind(eren):

  1. Meerten Ebelens  ± 1570-< 1635 
  2. Frerick Ebelens  ± 1574-± 1620 

Gebeurtenis (Bron): Bron.

www.nazatendevries.nl

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebele Edzekens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ebele Edzekens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1562: Bron: Wikipedia
    • 17 januari » Catharina de' Medici garandeert de Franse hugenoten geloofsvrijheid met het Edikt van Saint-Germain-en-Laye.
    • 1 maart » De Franse religieuze oorlog begint met een bloedbad, waarbij 1000 Hugenoten in Vassy worden vermoord.
    • 19 december » Slag bij Dreux als resultaat van het Bloedbad van Wassy-sur-Blaise en onderdeel van de eerste Hugenotenoorlog.

Over de familienaam Edzekens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Edzekens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Edzekens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Edzekens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I7059.php : benaderd 31 januari 2026), "Ebele Edzekens (± 1540-± 1592)".