Stamboom Dirk Beerta » Derktje Poort (1904-)

Persoonlijke gegevens Derktje Poort 

  • Zij is geboren op 7 maart 1904 in Godlinze gem Bierum, Groningen, Nederland.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 maart 2022.

Gezin van Derktje Poort

Zij is getrouwd met Geert Hendrik Beerta.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1930 te Bierum, Groningen, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.

(Akte)datum: 24-04-1930
Plaats: Bierum
Vader van de bruidegom: Hindrik Beerta
Moeder van de bruidegom: Zwaantje Oterdoom
Bruidegom: Geert Hendrik Beerta (manufacturier)
Bruid: Derktje Poort (buffetjuffrouw)
Vader van de bruid: Derk Poort (veldarbeider)
Moeder van de bruid: Luiktje van der Bakker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derktje Poort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1904 lag tussen 0,4 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Poort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Poort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Poort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Poort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I3219.php : benaderd 29 januari 2026), "Derktje Poort (1904-)".