Stamboom Dirk Beerta » Foppe Mekkes (1920-)

Persoonlijke gegevens Foppe Mekkes 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Foppe Mekkes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Foppe Mekkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Foppe Mekkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Foppe Mekkes

Janke Beerta
1846-1917
Harm Mekkes
1887-1965
Aaltje Veen
1888-1972

Foppe Mekkes
1920-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1920 lag tussen -1,3 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Klazien Rotstein-van den Brink, Nederlands kruidenvrouw, beter bekend als Klazien uut Zalk († 1997)
  • 1919 » Irving Kriesberg, Amerikaans expressionistisch kunstschilder († 2009)
  • 1920 » Frits Butzelaar, Nederlands acteur en televisieregisseur († 2000)
  • 1920 » Gijs Stappershoef, Nederlands televisiepionier († 2010)
  • 1920 » Leo Pagano, Nederlands radioverslaggever († 1999)
  • 1921 » René Adriaenssens, Belgisch wielrenner († 1995)

Over de familienaam Mekkes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mekkes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mekkes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mekkes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I31982.php : benaderd 7 februari 2026), "Foppe Mekkes (1920-)".