Stamboom Dirk Beerta » Hindrik Christiaans (-< 1764)

Persoonlijke gegevens Hindrik Christiaans 


Gezin van Hindrik Christiaans

Hij is getrouwd met Evertje Everts.

Huwelijkscontract 03-12-1762 Veendam
Hindrik Christiaan en Evertjen Everts. Goederen ongemeen, winst en verlies half om half, kinderen gelijk, het recht van representatie wordt gegeven aan de kinderen van Hidde Jacobs en Janna Everts en van Jan Everts, indien hij eerder overlijdt dan krijgt zij alle goederen, omgekeerd geldt dit ook, welke goederen desnoods verteerd mogen worden, bij hertrouwen slechts de opbrengsten, de erfgenamen van de overleden partner zullen hiervoor zekerheid moeten stellen, indien er geen kinderen zijn, zijn er kinderen dan kunnen die hun erfdeel pas opeisen, als de achterblijvende partner hertrouwd, als beide partners zijn overleden en het jongste kind 18 jaren oud is.
Brg.: Christiaan Hindriks Beuker en Klasien Benes, ouders. Bene Christiaans en Geesien Christiaans, broer en zuster.
Br.: Hindrik Freriks en Geertjen Boewes, stiefvader en moeder. Jan Everts, broer. Hidde Jacobs en Janna Everts (ehel.), zuster.
Getuigen: Jurjen Berents en Jan Alberts.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 5 december 1762 te Veendam, Groningen, Nederland.

(Akte)datum: 05-12-1762
Plaats: Kerkelijke gemeente Veendam
Soort akte: huwelijk
Bruidegom: Hindrik Christiaans
Diversen: van Veendam
Bruid: Evertjen Everts
Diversen: van Veendam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hindrik Christiaans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Christiaans


De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I25673.php : benaderd 12 februari 2026), "Hindrik Christiaans (-< 1764)".