Hij is getrouwd met Trijntje Harms Tempel.
- fol. 594 - 20 oktober 1780 - H.V. Veendam
Harm Koenraads [Harmen Konrat] en Trijntje Harms, wed. Obbo Luirts. Goederen ongemeen, winst en verlies half om half, kinderen zijn gelijk, het recht van representatie wordt ook gegeven aan de kinderen van de wederzijdse dedingslieden, aan de kinderen van broers en zusters van de bruidegom en aan de kinderen van bruidegoms ooms Jan de Beij en Wolter de Beij, indien hij eerder overlijdt dan krijgt zij 300 gld., omgekeerd krijgt hij een kindsdeel, welke goederen verteerd mogen worden, indien ergeen kinderen zijn, zijn er kinderen dan kunnen die hun erfdeel pas opeisen als de achterblijvende partner hertrouwd, na beiden zijn overleden en het jongste kind 18 jaar oud is.
Brg.: Bernardus de Beij en Geesjen Joling [Geesien Joolieng] (ehel.), oom. Harm Egberts Bol en Grietje de Beij (ehel.), moeij.
Br.: Fennigjen Jans, moeder. Jan Harms en Aaltjen Jans [Aaltje Jans Smit] (ehel.), broer. Wicher Kristiaans, vreemde voogd van bruids voorkind.
Getuigen: koopman Klaas Dijkhuis en Frerik Klaasen.
Zij zijn op 8 oktober 1780 te Veendam, Groningen, Nederland in ondertrouw gegaan.
(Akte)datum: 08-10-1780Zij zijn getrouwd.
Plaats: Kerkelijke gemeente Veendam
Soort akte: registratie
Bruidegom: Harm Koenraads
Diversen: van Groningen
Bruid: Trijntje Harms
Diversen: van Veendam, weduwe van Obbo Luurts
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Harm Koenraads | ||||||||||
Trijntje Harms Tempel | ||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.