Stamboom Dirk Beerta » Geert Klasens

Persoonlijke gegevens Geert Klasens 


Gezin van Geert Klasens

Hij is getrouwd met Anna Reintz.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 14 april 1667 te Oude Pekela, Groningen, Nederland.

(Akte)datum: 14-04-1667
Plaats: Kerkelijke gemeente - Oude Pekela
Bruidegom: Geert Klasens
Bruid: Anne Reintz

Kind(eren):

  1. Lisebeth Geerts  1670-????
  2. Reint Geerts  1673-< 1711 
  3. Geertjen Geerts  1676-????
  4. Jan Geerts  1682-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Klasens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geert Klasens

Geert Klasens

1667
Reint Geerts
1673-< 1711
Jan Geerts
1682-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

Over de familienaam Klasens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klasens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klasens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klasens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I21892.php : benaderd 3 februari 2026), "Geert Klasens".