Stamboom Dirk Beerta » Margaretha Bakema (1886-????)

Persoonlijke gegevens Margaretha Bakema 


Gezin van Margaretha Bakema

Zij is getrouwd met Hendrik Lagrand.

Zij zijn getrouwd op 3 januari 1907 te Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.

Bruidegom: Hendrik Lagrand
Geboorteplaats: Edam
Bruid: Margaretha Bakema
Geboorteplaats: mDordrecht
Vader van de bruidegom: Willem Lagrand
Moeder van de bruidegom: Neeltje Brinkman
Vader van de bruid: Jan Bakema
Moeder van de bruid: Annechien Landeweer
Huwelijk: 03-01-1907, Dordrecht

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Bakema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Bakema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Bakema

Aaltje Strijk
1830-1909
Jan Bakema
1855-1925

Margaretha Bakema
1886-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1886 lag rond de 1,3 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 3 januari 1907 lag tussen 1,5 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Dirk Beerta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Beerta, "Stamboom Dirk Beerta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stanboom-dirk-beerta/I16006.php : benaderd 25 januari 2026), "Margaretha Bakema (1886-????)".