Hij is getrouwd met Elcke Sijntkes.
Zuidbroek - fol.262 - 3 maart 1664 - H.V.
Hero Sijpkes en Elcke Sijntkes. Hero brengt zijn nalatenschap van wijlen zijn vader in. Geschat op ca. 1000 rijksdaalders. De bruids ouders Sijntke Tiddens en Bauwe (ehel.) geven haar 1000 daler mee,met een goed bed, en goede kleren.
Brg. Claas Feckes en Eltie [=Eltijen Jans], stiefvader en moeder; Aeldrick Heres, voormond, en Tammo Broijels, sibbevoogd, en ooms; Haijo Broijels, oom;
Br. Sijntko Tiddens en Bauwe, ouders; Tiacko Tiddes, oom, en Etske, moei; Onno Edses en Eppe (ehel.), zuster;
Getuigen Derck Sijses en Abraham Ottens.
Zij zijn getrouwd rond 1664 te Zuidbroek, Groningen, Nederland.
Kind(eren):
Zuidbroek - fol.210 - 26 januari 1687 - Tammo Sijpkes, Aijlcko Peters en Renger Ebels, voogden over de 5 onmondige kinderen van wijlen Hero Sijpkes en Elcke Sijntkes (gew.ehel.), te Zuidbroek, ter ener en Tiddo Tiackes en Focco Tiackes, op de Meeden, ter andere zijde. Ze maken een afhandeling vanwege kostpenningen en ander voorgeschoten geld wegens 2 van de genoemde kinderen gedaan. De voogden zullen overdragen aan Tiddo Tiackes en Focco Tiackes met hun zuster 9 1/3 deimt land mandelig liggende in de heerd land van Luppe Nombdes weduwe van Luppe Boeles, gelegen te Blijham. Tiddo Tiackes en Focco Tiackes mede namens hun zuster beloven het jongste kind met name Sijntke Heeres tot mei van dit jaar in kost en kleding te zullen onderhouden, zonder daarvoor verder iets te mogen pretenderen, en daarnaast aan ieder van de 5 kinderen uit te keren 5 car.gld., en aan de dochter Bouwe wegens verdiend loon nog 5 car.gld.
Getuigen: Evert Meijer en Evert Jans.
Hero Sijpkes | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1664 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elcke Sijntkes | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.