1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
Dag van overlijden 8 maart 1991
De temperatuur op 8 maart 1991 lag tussen 10,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
4 maart » Het Braziliaanse en het Colombiaanse leger bewaken gezamenlijk hun gemeenschappelijke grens na de dood van drie Braziliaanse grenswachters bij een aanslag door Colombiaanse guerrillastrijders.
2 juni » De Finse speerwerper Seppo Räty scherpt in Punkalaidun zijn wereldrecord aan tot 96,96 meter, bijna vijf meter meer dan de afstand die hij op 6 mei 1991 in de Japanse stad Shizuoka wist te overbruggen.
21 juni » De plaatsvervanger van de Colombiaanse cocaïnehandelaar Pablo Escobar, zijn broer Roberto Escobar, meldt zich ook in de Envigado-gevangenis die voor de leden van het Medellin-drugskartel is gereserveerd.
8 juli » Naar schatting 400.000 betogers eisen het aftreden van president Didier Ratsiraka van Madagaskar tijdens een demonstratie in de hoofdstad Antananarivo.
16 september » De meest gezochte Boliviaanse cocaïnehandelaar Hugo Rivero Villavicencio geeft zich over aan de autoriteiten, nadat een uitleveringsverdrag tussen Bolivia en de Verenigde Staten voor drugsmisdadigers tijdelijk is opgeschort.
6 december » In Gelsenkirchen begint de eerste editie van de EK kortebaanzwemmen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Krishna Kurvers, "Stamvaders Kurvers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamvaders-kurvers/I2208.php : benaderd 7 maart 2026), "Leonard Francois Veugelers (1901-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.