Stamboom Koster Bomhof » Teunisje van Kapelleveen (1863-????)

Persoonlijke gegevens Teunisje van Kapelleveen 

  • Zij is geboren in het jaar 1863.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 september 2013.

Gezin van Teunisje van Kapelleveen

Zij is getrouwd met Hendrik Gijsbertsen.

Zij zijn getrouwd op 4 juni 1886 te Wageningen, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Bruidegom:Hendrik Gijsbertsen
Leeftijd:35
Beroep:Landbouwer
Vader bruidegom:Gijsbert Gijsbertsen
Beroep:Landbouwer
Moeder bruidegom:Johanna Melling
Beroep:geen beroep vermeld
Bruid:Teunisje Kapelleveen
Leeftijd:22
Beroep:zonder beroep
Vader bruid:Hendrik Kapelleveen
Beroep:Tapper
Moeder bruid:Maria Holleman
Beroep:zonder beroep
Gebeurtenis:Huwelijk
Datum:vrijdag 4 juni 1886
Plaats:Wageningen
Documenttype:BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:Gelders ArchiefGelders Archief
Plaats instelling:Arnhem
Collectiegebied:Gelderland
Archief:0207
Registratienummer:2669
Documentnummer:27
Registratiedatum:4 juni 1886
Plaats:Wageningen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunisje van Kapelleveen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Teunisje van Kapelleveen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgelijke stand 27 Wageningen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1886 lag rond de 9,5 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.

Over de familienaam Van Kapelleveen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrit Koster, "Stamboom Koster Bomhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamoom-koster-bomhof/I7272.php : benaderd 28 januari 2026), "Teunisje van Kapelleveen (1863-????)".