Stamboom Koster Bomhof » Pieter Nicolaas Scherer (1901-1971)

Persoonlijke gegevens Pieter Nicolaas Scherer 


Gezin van Pieter Nicolaas Scherer

Hij is getrouwd met Ingetje Adriana (Sjaan) Bomhof.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1928 te Gouda, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Bruidegom:Pieter Nicolaas Scherer
Geboorteplaats:Amsterdam
Leeftijd:27
Vader bruidegom:Jacob Scherer
Moeder bruidegom:Alida Elisabeth Middelbusker
Bruid:Ingetje Adriana Bomhof
Geboorteplaats:Barendrecht
Leeftijd:26
Vader bruid:Gerrit Bomhof
Moeder bruid:Anna Hermina Bos
Gebeurtenis:Huwelijk
Datum:woensdag 1 augustus 1928
Plaats:Gouda
Documenttype:BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:Zuid-Holland, Formosa en VOC
Plaats instelling:Gouda
Collectiegebied:Zuid-Holland
Documentnummer:143
Registratiedatum:1 augustus 1928
Plaats:Gouda
AkteSoort:Huwelijksakte

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Nicolaas Scherer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Nicolaas Scherer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Nicolaas Scherer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Burgelijke stand 232 Amsterdam
    2. Burgelijke stand 143 Gouda

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1901 lag tussen -12,1 °C en -6,8 °C en was gemiddeld -9,2 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (35%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
      • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 1 augustus 1928 lag tussen 9,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 20,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    • De temperatuur op 7 december 1971 lag tussen 4,7 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Wanneer in Glasgow tijdens een voetbalwedstrijd een tribune instort, komen 66 toeschouwers om het leven. Zie Ibrox-ramp.
      • 18 mei » Opening van sport- en evenementenhal Scandinavium in de Zweedse stad Göteborg.
      • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
      • 20 oktober » Oeganda beschuldigt Tanzania ervan bij een mortierbeschieting over de grens 22 burgers te hebben gedood en zes soldaten te hebben gewond.
      • 1 december » Doelman Piet Schrijvers maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de vriendschappelijke wedstrijd in Amsterdam tegen Schotland (2-1).
      • 22 december » Kurt Waldheim volgt U Thant op als secretaris-generaal van de VN.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Scherer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Scherer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Scherer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Scherer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Koster, "Stamboom Koster Bomhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamoom-koster-bomhof/I519.php : benaderd 26 januari 2026), "Pieter Nicolaas Scherer (1901-1971)".