Stamboom Koster Bomhof » Antje van Leeuwen (????-1758)

Persoonlijke gegevens Antje van Leeuwen 

  • Zij is overleden in het jaar 1758.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 november 2017.

Gezin van Antje van Leeuwen

Zij is getrouwd met Jan Cornelisz Dirkzwager.

Zij zijn getrouwd

bron protocollen Alphen 1752-1759
inventarisnummer 35
bladzijde 281
datum 15-12-1758
inhoud Jacobus de Blom, getrouwd met Elisabeth Dirkswager, enige nagelaten dochter van Antje van Leeuwen, weduwe van Jan Cornelisz Dirkswager, eigenaar nomine uxoris van de korenmolen, staande binnen Alphen bij Gouwsluis, belend ten oosten de Gouwe, ten westen en noorden Aart Leendertse.
plaatsnaam Alphen
instelling Streekarchief Rijnlands Midden

Kind(eren):

  1. Lijsbeth Dirkswaager  1726-1764 
  2. Cornelis Dirkzwager  1728-????


Notities over Antje van Leeuwen

bron protocollen Alphen 1752-1759
inventarisnummer 35
bladzijde 156v
datum 12-01-1756
inhoud Antje van Leeuwen, weduwe van Jan Cornelisz Dirkswager, wonende te Alphen, eigenares van de korenmolen, verklaard, ter voldoening van de publicatie van de Staten van Holland van 08-11-1755, ten behoeve van het Gemeneland van Holland, ter verbinding de korenmolen met huis en erf staande bij Gouwsluis, belend ten oosten de Gouwe, ten westen, zuiden en noorden Aart Leenderse c.s., voor een bedrag van 500 gulden.
plaatsnaam Alphen
instelling Streekarchief Rijnlands Midden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antje van Leeuwen

Antje van Leeuwen
????-1758



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Leeuwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrit Koster, "Stamboom Koster Bomhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamoom-koster-bomhof/I1459.php : benaderd 3 februari 2026), "Antje van Leeuwen (????-1758)".