Stamboom van Rickhei » ALFRED ANDREAS GULL (1924-2006)

Persoonlijke gegevens ALFRED ANDREAS GULL 

Bron 1

Gezin van ALFRED ANDREAS GULL

Hij is getrouwd met AGNES MARIA HUCH.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1955 te Göttingen, hij was toen 30 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Eva Maria GULL  1957-1957

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ALFRED ANDREAS GULL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk ALFRED ANDREAS GULL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van ALFRED ANDREAS GULL

JOHANN GULL
1896-1981
SOFIA STIRNER
1896-1958

ALFRED ANDREAS GULL
1924-2006

1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.ancestry.de/family-tree/person/tree/185280735/person/232424934544/facts
  2. KB nicht online

    https://www.ancestry.de/family-tree/person/tree/185280735/person/232424934544/facts
  3. KB nicht online

    https://www.ancestry.de/family-tree/person/tree/185280735/person/232424934544/facts
  4. https://www.ancestry.de/family-tree/person/tree/185280735/person/232424890278/facts

    KB noch nicht online

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 december 1924 lag tussen 2,1 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
  • De temperatuur op 13 december 1955 lag tussen -6,2 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -2,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
    • 1 mei » Instelling van de feestdag van de 'heilige Jozef Arbeider' op 1 mei door paus Pius XII om een christelijk tegenwicht te bieden aan de socialistische 'Dag van de Arbeid'.
    • 14 mei » Acht Oost-Europese landen richten het Warschaupact op als reactie op toetreding van West-Duitsland tot de NAVO.
    • 29 mei » Eerste file in Nederland.
    • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
    • 31 oktober » Bernardus Alfrink wordt benoemd tot aartsbisschop van Utrecht.
  • De temperatuur op 1 februari 2006 lag tussen -4,5 °C en -1,8 °C en was gemiddeld -3,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » De in Nederland geboren Mbark Boussoufa van KAA Gent wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 20 mei » De Chinese Drieklovendam in de Jangtsekiang wordt 's werelds grootste waterkrachtcentrale en dam. De constructie begon in 1994.
    • 21 mei » In een referendum in Montenegro kiest 55,5% voor het afscheiden van Servië.
    • 11 juli » Softwareproducent Microsoft beëindigt de ondersteuning voor Windows 98 en Windows Me
    • 16 augustus » Leo Beenhakker debuteert als bondscoach van het Pools voetbalelftal met een 2-0 nederlaag in de vriendschappelijke interland tegen Denemarken in Odense.
    • 15 oktober » De eerste torenloop wordt in België gehouden in de Boerentoren te Antwerpen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam GULL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GULL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GULL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GULL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van Rickhei is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jochen Rickhei, "Stamboom van Rickhei", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stammbaum-rickhei/I1522.php : benaderd 2 maart 2026), "ALFRED ANDREAS GULL (1924-2006)".