Stamboom Elich-Willems » Hendrikus Wilhelmus Elich (1904-2000)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Wilhelmus Elich 


Gezin van Hendrikus Wilhelmus Elich

Hij is getrouwd met Johanna Jacoba Soeters.

Zij zijn getrouwd op 5 april 1934 te Bergen op Zoom, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Wilhelmus Elich?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Wilhelmus Elich

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Wilhelmus Elich


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 1904 lag tussen 2,6 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
      • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 5 april 1934 lag tussen 0,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
      • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
      • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
      • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
      • 15 september » De Nederlandse wielrenners Sam Hoevens, Klaas van Nek jr. en Flip Reijnders komen bij Schoorldam om het leven nadat hun auto in botsing komt met een stoomtram.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    • De temperatuur op 18 januari 2000 lag tussen 4,1 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 7 april » André Hazes weigert een Edison in ontvangst te nemen.
      • 14 september » Juan Antonio Samaranch verlaat na twintig jaar het Internationaal Olympisch Comité.
      • 12 oktober » Bij een zelfmoordaanslag op de Amerikaanse torpedojager USS Cole in de haven van Aden in Jemen vallen 17 doden en 39 gewonden; Osama bin Laden zou erachter zitten.
      • 26 oktober » Laurent Gbagbo wordt als president gekozen in Ivoorkust.
      • 31 oktober » Communiqué van de Pauselijke Academie voor het Leven inzake de morning-afterpil
      • 31 oktober » De eerste bemanning voor het internationale ruimtestation ISS wordt met een Sojoez gelanceerd vanaf Bajkonoer. Yoeri Gidzenko, Sergei Krikaljov en William Shepherd zullen zich vooral bezighouden met de afbouw van het station, dat in 2005 klaar moet zijn. Ze zullen na vier maanden (in februari 2001) worden afgelost. Ze komen op 2 november 2000 in ISS aan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » Eugenio Bossilkov, bisschop en martelaar († 1952)
    • 1901 » Lew Childre, Amerikaans countrymusicus en presentator († 1961)
    • 1902 » Eugen Jochum, Duits dirigent († 1987)
    • 1905 » Aldo Fabrizi, Italiaans acteur en filmregisseur († 1990)
    • 1907 » Edmond Delfour, Frans voetballer en voetbalcoach († 1990)
    • 1908 » Cas Oorthuys, Nederlands fotograaf († 1975)

    Bron: Wikipedia

    • 2000 » Jester Hairston (98), Amerikaans koordirigent, componist en acteur
    • 2000 » Pieter de Wolff (88), directeur Nederlands Centraal Planbureau
    • 2000 » Wim Krijt (85), Nederlands fotograaf
    • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
    • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
    • 2001 » Edward Goffinet (73), Belgisch geestelijke

    Over de familienaam Elich

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elich.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elich.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elich (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sandra Verberk, "Stamboom Elich-Willems", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_willems/I500133.php : benaderd 16 maart 2026), "Hendrikus Wilhelmus Elich (1904-2000)".