Stamboom Welling » Eric Joost Welling (1956-2004)

Persoonlijke gegevens Eric Joost Welling 


Gezin van Eric Joost Welling

Hij had een relatie met (Niet openbaar).

De relatie startte

Vóór de relatie met Thomas Witzke heeft Erik vele andere relaties gehad.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eric Joost Welling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eric Joost Welling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eric Joost Welling


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 augustus 1956 lag tussen 12,8 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
      • 19 april » Prins Rainier III van Monaco trouwt met de Amerikaanse actrice Grace Kelly, die voortaan als "Prinses Gracia" door het leven mag gaan..
      • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
      • 22 juli » In de Poolse stad Chorzów wordt het Stadion Śląski officieel in gebruik genomen met de oefeninterland tussen Polen en de DDR (0-2).
      • 7 oktober » Zaligverklaring van Paus Innocentius XI.
      • 18 december » Japan treedt toe tot de Verenigde Naties.
    • De temperatuur op 21 mei 2004 lag tussen 6,8 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Nederland - Albert Heijn haalt een deel van haar 'salmonella-vrije' kip terug omdat deze volgens een test van het Algemeen Dagblad toch salmonella blijkt te bevatten.
      • 26 mei » FC Porto wint de Champions League. In de finale in Gelsenkirchen is de Portugese voetbalclub met 3-0 te sterk voor AS Monaco.
      • 14 juni » Dale Parker Anderson richt het Gay and Lesbian Kingdom of the Coral Sea Islands op.
      • 24 juni » Rudi Völler neemt ontslag als bondscoach van het Duits voetbalelftal.
      • 30 juli » In Gellingen in de provincie Henegouwen (België) ontploft een gasleiding op een industriegebied. Hierbij komen 24 mensen om het leven. Zie gasexplosie Gellingen
      • 5 september » Zaligverklaring van Pere Tarrés i Claret (1905-1950), Spaans arts en priester, en Alberto Marvelli (1918-1946) en Pina Suriano (1915-1950), beiden actief in de Italiaanse Katholieke Actie, door Paus Johannes Paulus II in Loreto.
    • De temperatuur op 27 mei 2004 lag tussen 1,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 februari » In een nachtclub in de Colombiaanse stad Cali wordt voetballer Albeiro Usuriaga vermoord door de leider van een drugskartel.
      • 12 april » Voor eigen publiek winnen de hockeyers van Oranje Zwart de Europacup II door in de finale in Eindhoven het Engelse Cannock op strafballen (4-2) te verslaan. Ook de vrouwen van Laren zegevieren op eigen terrein, ten koste van het Engelse Canterbury: 3-2.
      • 21 juni » De voormalige Saoedische politieagent Saleh Mohammed al-Oufi is de opvolger van de geliquideerde al Qaida leider Abdulaziz al-Muqrin, zo wordt gemeld door de Arabische krant Al-Asharq al-Awsat.
      • 18 augustus » Zwemster Jodie Henry uit Australië scherpt bij de Olympische Spelen in Athene het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,52. De mondiale toptijd was sinds 31 maart 2004 met 53,66 in handen van haar landgenote Lisbeth Lenton.
      • 9 september » Madonna treedt op tijdens haar Re-Invention Tour in het GelreDome te Arnhem.
      • 23 september » Richard Virenque zet een punt achter zijn wielercarrière.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Welling

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Welling.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Welling.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Welling (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henny Eizenga-Hendriks, "Stamboom Welling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_welling/I1060.php : benaderd 8 februari 2026), "Eric Joost Welling (1956-2004)".