Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Jan Blanckarts (-> 1640)

Persoonlijke gegevens Jan Blanckarts 


Gezin van Jan Blanckarts


Notities over Jan Blanckarts

De tweede beurs ingesteld door wijlen genoemde heer Adriaen van den Dijck die wordt betaald door Anneken weduwe van Marten Goijaerts Gruijters, wordt toegekend aan Jan zoon Peter Henrik Claessen Blanchaerts verwekt door deze Peter bij diens vrouw Catharina dochter van Jan Niclaes Scepens door deze Jan Schepens bij wijlen Anneken dochter van Wouter Denis van den Dijck samen verwekt en de bovenvermelde personen hebben alle punten geaccepteerd uit de beurzenstichting. Opdat de beurzenstichting goed zal kunnen funktioneren en nagekomen, en dat de beheerders van de stichting hen ook zullen ontlasten van die plicht en kwiteren, hebben ze deze studenten met hun ouders ontboden en hen deze akte laten voorlezen en hebben hen strikt opgedragen dat ze alle punten daarin zullen nakomen danwel dat er anders tegen hen proces gevoerd zal worden. Daarom zijn nu voor ons schepenen verschenen genoemde Jan Corstens geassisteerd door zijn zoon Erbert verder Mechteld weduwe van Dirck Janssen geassisteerd door haar broer Goijaert en haar zoon Marten, en verder genoemde Peter Henrick Claessen geassisteerd met zijn zoon Jan en die hebben allen beloofd,
onder verband van hun persoon en bezit dat ze de voorwaarden van de beurzenstichting zullen nakomen. Datum 8 november 1640, getuigen Stockelmans en Verhoeven.

Bewerking van het oud rechterlijk archief Oirschot door Jan Toirkens 1640
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kinderen van Anneken van Dijk gehuwd met Jan Niclaes Schepens :

1. Willem Schepens

2. Wouter Schepens

3. Cathalijn Schepens, gehuwd met Peter Henrik Blanckaerts, kind Jan (student )

Bewerking van het oud rechterlijk archief Oirschot door Jan Toirkens 1640
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Blanckarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Blanckarts


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jan Blanckarts



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Blanckarts


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I689.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Blanckarts (-> 1640)".