Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Maria Clasina van de Ven (1902-)

Persoonlijke gegevens Maria Clasina van de Ven 

  • Zij is geboren op 5 mei 1902 in Udenhout.Bron 1
    Gemeente Udenhout
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1902
    Code UDH_G_1902
    Periode register 1902
    Aktenummer 37
    Plaats geboorte Udenhout
    Datum geboorte 05-05-1902
    Kind Maria Clasina van de Ven
    Kind geslacht v
    Vader Arnoldus van de Ven
    Moeder Anna van den Aker
  • Een kind van Arnoldus van de Ven en Anna van den Aker

Gezin van Maria Clasina van de Ven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Clasina van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Clasina van de Ven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Clasina van de Ven

Maria Clasina van de Ven
1902-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Register van Geboorte BS Udenhout

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 mei 1902 lag tussen 2,2 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (31%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Ven


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I6035.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria Clasina van de Ven (1902-)".