Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Adriana van Osch

Persoonlijke gegevens Adriana van Osch 


Gezin van Adriana van Osch

Zij is getrouwd met Marinus van Aarle.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1921 te Sint Michielsgestel.

Bron: RANB inventarisnummer: 1976 plaats: Sint-Michielsgestel
Burgerlijke Stand: huwelijk , aktenummer: 6, datum: 14-04-1921
BRUIDEGOM: Marinus van Aarle
geboorteplaats bruidegom: Schijndel
BRUID: Adriana van Osch
geboorteplaats bruid: Sint-Michielsgestel
Vader bruidegom: Adrianus van Aarle
Moeder bruidegom: Geertruida Koolen
Vader bruid: Franciscus van Osch
Moeder bruid: Wilhelmina van Houtum

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana van Osch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana van Osch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1921 lag tussen 2,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 10,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.

    Over de familienaam Van Osch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Osch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Osch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Osch (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I3928.php : benaderd 22 januari 2026), "Adriana van Osch".