Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Antoon van Meer

Persoonlijke gegevens Antoon van Meer 


    Gezin van Antoon van Meer

    Hij is getrouwd met Josephina Wilhelmina Antonia van Oort.

    Zij zijn getrouwd op 12 februari 1936 te Rijsbergen.

    Josephina Wilhelmina Antonia van Oort
    geboren op 10 mrt 1906 Tilburg
    aangekomen op 5 okt 1906 Tilburg van 94/749
    vertrokken op 22 jul 1927 Tilburg naar 90/434
    aangekomen op 2 mei 1928 Tilburg van Breda
    vertrokken op 28 jan 1931 Tilburg naar 94/749
    vertrokken op 18 feb 1936 Tilburg naar Rijsbergen caf‚
    Fort Oranje (Rijsbergen doorgehaald)
    Antoon van Meer met Josephina Wilhelmina Antonia van Oort
    huwelijk op 12 feb 1936 Rijsbergen
    Ouders:
    Wilhelmus Franciscus van Oort
    N. N. van Beurden
    Partners:
    Antoon van Meer

    Kind(eren):

    1. (Niet openbaar)

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antoon van Meer?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Antoon van Meer

    Antoon van Meer
    ????-

    1936

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 februari 1936 lag tussen -10,1 °C en 5,3 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
      • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
      • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.

    Over de familienaam Van Meer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Meer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Meer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Meer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I3512.php : benaderd 28 januari 2026), "Antoon van Meer".