Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Whilhelmina van den Aker (1887-????)

Persoonlijke gegevens Whilhelmina van den Aker 


Gezin van Whilhelmina van den Aker

Zij is getrouwd met Marinus van Aart.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1915 te Strijp, zij was toen 28 jaar oud.

Bron: RANB inventarisnummer: 2921 plaats: Strijp
Burgerlijke Stand: huwelijk , aktenummer: 24, datum: 27-8-1915
BRUIDEGOM: Marinus van Aart
geboorteplaats bruidegom: Oudenbosch
BRUID: Wilhelmina van den Aker
geboorteplaats bruid: Vught
Vader bruidegom: Adrianus van Aart
Moeder bruidegom: Maria van Dongen
Vader bruid: Peter van den Aker
Moeder bruid: Maria Sterken
Opmerkingen: Bruidegom geboren circa 1886 Bruid geboren circa 1887,

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Whilhelmina van den Aker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Whilhelmina van den Aker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Whilhelmina van den Aker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1915 lag tussen 8,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.

    Over de familienaam Van den Aker


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I344.php : benaderd 3 februari 2026), "Whilhelmina van den Aker (1887-????)".