Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Alphonsus Wilhelmus Jansen (1901-)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Wilhelmus Jansen 


Gezin van Alphonsus Wilhelmus Jansen

Hij is getrouwd met Henrica Maria Francisca van den Aker.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1925 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1925
Periode register 1925
Aktenummer 408
Plaats huwelijk Tilburg
Datum huwelijk 13-10-1925
Bruidegom Alphonsus Wilhelmus Jansen
Bruidegom leeftijd 24 jaar
Bruidegom plaats geboorte Tilburg
Vader bruidegom Antonius Jansen
Moeder bruidegom Anna Cornelia van Broekhoven
Bruid Henrica Maria Francisca van den Aker
Bruid leeftijd 23 jaar
Bruid plaats geboorte Tilburg
Vader bruid Peter Johannes van den Aker
Moeder bruid Allegonda Maria Wilhelmina Priemus

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Wilhelmus Jansen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Wilhelmus Jansen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Wilhelmus Jansen

Alphonsus Wilhelmus Jansen
1901-????

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Register van huwelijken BS Tilburg

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 oktober 1925 lag tussen 4,8 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
    • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.

Over de familienaam Jansen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jansen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jansen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jansen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I2640.php : benaderd 22 januari 2026), "Alphonsus Wilhelmus Jansen (1901-)".