Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Maria van den Hoogen

Persoonlijke gegevens Maria van den Hoogen 


    Gezin van Maria van den Hoogen

    Zij had een relatie met Willem van der Pas.


    Kind(eren):

    1. Johanna van der Pas  1812-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van den Hoogen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Maria van den Hoogen

    Maria van den Hoogen
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van den Hoogen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I2392.php : benaderd 25 januari 2026), "Maria van den Hoogen".