Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Antonius van der Heijden (1873-????)

Persoonlijke gegevens Antonius van der Heijden 


Gezin van Antonius van der Heijden

Hij is getrouwd met Adriana van der Meijden.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1906 te Boxtel, hij was toen 33 jaar oud.

Bron: RANB inventarisnummer: 420 plaats: Boxtel
Burgerlijke Stand: huwelijk , aktenummer: 21, datum: 31-5-1906
BRUIDEGOM: Antonius van der Heijden
geboorteplaats bruidegom: Sint-Oedenrode
BRUID: Adriana van der Meijden
geboorteplaats bruid: Sint-Oedenrode
Vader bruidegom: Martinus van der Heijden
Moeder bruidegom: Antonia der Kinderen
Vader bruid: Jan Francis van der Meijden
Moeder bruid: Johanna de Bie
Opmerkingen: Bruidegom geboren circa 1873 Bruid geboren circa 1876

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius van der Heijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius van der Heijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius van der Heijden

Antonius van der Heijden
1873-????

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 mei 1906 lag tussen 9,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.

Over de familienaam Van der Heijden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I2220.php : benaderd 24 januari 2026), "Antonius van der Heijden (1873-????)".