Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Henrica Maria Catharina van den Aker (1896-1900)

Persoonlijke gegevens Henrica Maria Catharina van den Aker 

  • Zij is geboren op 17 juni 1896 in Tilburg.Bron 1
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1896
    Code TLB_G_1896
    Periode register 1896
    Aktenummer 657
    Plaats geboorte Tilburg
    Datum geboorte 17-06-1896
    Kind Henrica Maria Catharina van den Aker
    Kind geslacht v
    Vader Peter Johannes van den Aker
    Moeder Allegonda Maria Wilhelmina Priemus
  • Zij is overleden op 21 december 1900 in Tilburg, zij was toen 4 jaar oud.Bron 2
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1900
    Code TLB_O_1900
    Periode register 1900
    Relatietype ongehuwd
    Aktenummer 829
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 21-12-1900
    Overledene Henrica Maria Catharina van den Aker
    Overledene geslacht v
    Overledene leeftijd 4 jaren
    Overledene plaats geboorte Tilburg
    Vader overledene Peter Johannes van den Aker
    Moeder overledene Allegonda Maria Wilhelmina Priemus
  • Een kind van Peter Johannes van den Aker en Allegonda Maria Wilhelmina Priemus

Gezin van Henrica Maria Catharina van den Aker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Maria Catharina van den Aker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrica Maria Catharina van den Aker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Maria Catharina van den Aker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Register van Geboorte BS Tilburg
    2. Register van overlijden BS Tilburg

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1896 lag rond de 26,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 12 augustus » Voetbalclub Willem II wordt opgericht in Tilburg.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 21 december 1900 lag rond de 9,0 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
      • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Aker


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I217.php : benaderd 14 maart 2026), "Henrica Maria Catharina van den Aker (1896-1900)".