Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Henrick Dircks van de Haegelaer (????-± 1633)

Persoonlijke gegevens Henrick Dircks van de Haegelaer 

  • Hij is overleden rond 1633.Bron 1

Gezin van Henrick Dircks van de Haegelaer


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrick Dircks van de Haegelaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henrick Dircks van de Haegelaer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van de Haegelaer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I2028.php : benaderd 27 januari 2026), "Henrick Dircks van de Haegelaer (????-± 1633)".