Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Anna Henricus van Eijngelant

Persoonlijke gegevens Anna Henricus van Eijngelant 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 januari 2008.

Gezin van Anna Henricus van Eijngelant

Zij is getrouwd met Theodorus Joannes Legius.

Toestemming voor het huwelijk is 24 november 1647 verkregen te Best.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 30 november 1647 te Best.Bron 1


Kind(eren):



Notities over Anna Henricus van Eijngelant

Henrik Gijsberts van Engeland mogelijk vader.
Bron bewerking van het oud rechterlijk archief Oirschot door Jan Toirkens 1640

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Henricus van Eijngelant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Henricus van Eijngelant


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Anna Henricus van Eijngelant



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB Best inv.nr. 4.1 , folio 108

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Eijngelant


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I1574.php : benaderd 23 januari 2026), "Anna Henricus van Eijngelant".