Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven » Johanna Maria Cornelia van Dun (1867-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Cornelia van Dun 

  • Zij is geboren op 16 augustus 1867 in Tilburg.
    Naam / Name: Johanna Maria Cornelia van Dun
    Geboortedatum / date of birth: 16 aug 1867
    Geboorteplaats / place of birth: Tilburg
    Opmerkingen / remarks: mede-aangever : Josephus Laurijssen, landbouwer oud 66 jaar. Peter Bekkers,
    Vader / Father: Johannes Cornelis van Dun
    Beroep vader / profession father: wever
    Moeder / Mother: Cornelia Bierkens
    Brondocument / source: Tilburg BS geboorten 1867
    aktenummer / pagenumber: 415
    Archiefbewaarplaats / archive: Regionaal Archief Tilburg
  • Een kind van Johannes Cornelis van Dun en Cornelia Bierkens

Gezin van Johanna Maria Cornelia van Dun

Zij is getrouwd met Petrus Cornelius van Heijst.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1889 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Johanna Maria Cornelia van Dun
geboren op 16 aug 1867 Tilburg
beroep: weefster
woonplaats: Tilburg
Ouders:
Johannes Cornelis van Dun
Cornelia Bierkens
Petrus Cornelius van Heijst
geboren op 8 nov 1861 Tilburg
beroep: wever
woonplaats: Tilburg
Ouders:
Jan Francis van Heijst
Gertruda Bossaers
Petrus Cornelius van Heijst met Johanna Maria Cornelia van Dun
huwelijk op 7 aug 1889 Tilburg
Tilburg BS huwelijken 1889 (RHC Tilburg) Burgerlijke Stand (akte113)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Cornelia van Dun?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Cornelia van Dun

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Cornelia van Dun

Maria Marcus
????-1829

Johanna Maria Cornelia van Dun
1867-????

1889

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1867 lag rond de 22,0 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
    • De temperatuur op 7 augustus 1889 lag rond de 17,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Dun

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dun.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dun.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dun (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees van den Aker, "Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en Verhoeven", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker/I1429.php : benaderd 3 februari 2026), "Johanna Maria Cornelia van Dun (1867-????)".