Stamboom van Gils » Dora Schriever (± 1790-????)

Persoonlijke gegevens Dora Schriever 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3
  • Alternatieve naam: Theodora Schriever
  • Zij is geboren rond 1790.Bron 3
  • Woonachtig:

Gezin van Dora Schriever

Zij heeft/had een relatie met Derk Jeurissen.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Jeurissen  1824-????
  2. Johanna Jeurissen  1826-1905 
  3. Johanna Jeurissen  ± 1827-????
  4. Gerhardus Jeurissen  1828-???? 
  5. Alberta Jeurissen  1822-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dora Schriever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dora Schriever

Dora Schriever
± 1790-????


Derk Jeurissen
± 1793-????

Johanna Jeurissen
± 1827-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Netherlands, Select Marriages, 1565-1892, Ancestry.com / Ancestry.com
  3. (Niet openbaar)

Over de familienaam Schriever


De publicatie Stamboom van Gils is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Gils, "Stamboom van Gils", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van-gils/I7182.php : benaderd 16 januari 2026), "Dora Schriever (± 1790-????)".