Stamboom van Gils » Pieternella Jacoba van Ameijde

Persoonlijke gegevens Pieternella Jacoba van Ameijde 


    Gezin van Pieternella Jacoba van Ameijde

    Zij heeft/had een relatie met Pieter Hoogstaden.


    Kind(eren):

    1. Maria Petronella Hoogstaden  ± 1857-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Jacoba van Ameijde?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Jacoba van Ameijde

    Pieternella Jacoba van Ameijde
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Ameijde


    De publicatie Stamboom van Gils is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter van Gils, "Stamboom van Gils", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van-gils/I5474.php : benaderd 20 februari 2026), "Pieternella Jacoba van Ameijde".