Stamboom van Gils » Mary Bout (1893-????)

Persoonlijke gegevens Mary Bout 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1893 in Indiana, Verenigde Staten.Bron 1
  • Woonachtig in het jaar 1930: Grand Rapids, Kent, Michigan, Verenigde Staten.Bron 1

Gezin van Mary Bout

Zij heeft/had een relatie met Ernest Bont.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Bout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Bout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bout (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van Gils is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Gils, "Stamboom van Gils", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van-gils/I11025.php : benaderd 25 januari 2026), "Mary Bout (1893-????)".