Stamboom van der Valk » Baartje Willemsdr van Egmond (1605-????)

Persoonlijke gegevens Baartje Willemsdr van Egmond 

Bron 1

Gezin van Baartje Willemsdr van Egmond

Zij is getrouwd met Dirck Claesz van der Leth.

Zij zijn getrouwd voor 1622.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Baartje Willemsdr van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Baartje Willemsdr van Egmond

Baartje Willemsdr van Egmond
1605-????

< 1622

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Egmond


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van der Valk, "Stamboom van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom_van-der-valk/I504378.php : benaderd 12 februari 2026), "Baartje Willemsdr van Egmond (1605-????)".